06032U0R9BAT2A
Kyocera
Category: Capacitors
Cap SMD "U" Series Low ESR 0603 200V C0G (NP0) 0.9pF ±0.1pF for Comm/RF/µWave Apps Ni/Sn Plated 7"T/R