0868AT43A0020E
Johanson Technology
Category: Antennas
ANTENNA CERAMIC 868MHZ; Centre Frequency:868MHz; Antenna Case Size:7mm x 2mm x 1.2mm; Product Range:-; Antenna Applications:ISM; Antenna Polarisation:Omni; Antenna Type:Multilayer; Bandwidth:20MHz; Frequency:868MHz; Frequency Max:878MHz; Frequency Min:858MHz; Frequency Range:858MHz to 878MHz; Gain:-4dB; Impedance:50ohm; Input Impedance:0.05kohm; Input Power:3W; Peak Gain:-1dB; Power Rating:3W; Return Loss:9.5dB