100TXW33MEFC6.3X25
Rubycon
MINIATURE ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS - 105C Long Life(10000hours), Miniaturized. 7000 h 100 V 33 F -20% to +20% 0.91 A r.m.s.(105degC) - 0.382 A r.m.s.(105degC) 1.2 g 6.3 mm 25 mm