100YXG680MEFC18X35.5
Rubycon
Category: Capacitors
Cap Aluminum 680uF 100V 20% (18 X 35.5mm) Radial Aluminum Cylindrical Can 7.5mm 1790mA 6000 hr 105°C Bulk