1091M5-125VAC
CML Innovative Technologies
Category: Panel Mount Indicators
PANEL MOUNT INDICATOR LED 12.7MM GREEN 125V; LED Color:Green; Operating Voltage:125VAC; Mounting Hole Dia:12.7mm; Forward Current If:-; Luminous Intensity:-; IP / NEMA Rating:Not Rated; Packaging:Each; Product Range:1091M Series