1091M5-24V
VCC Optoelectronics
Category: Panel Mount Indicators
PANEL MOUNT INDICATOR LED 12.7MM GREEN 24V; LED Color:Green; Operating Voltage:24VDC; Mounting Hole Dia:12.7mm; Forward Current If:-; Luminous Intensity:-; IP / NEMA Rating:Not Rated; Packaging:Each; Product Range:1091M Series ;RoHS Compliant: Yes