10TLV2200M12.5X16
Rubycon
Category: Capacitors
MINIATURE ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS Surface mounting flag 105C Long Life, Low Impedance, Lead Free Reflow Soldering. 5000 h 10 V 2200 F -20% to +20% 1400 mA r.m.s.(105degC) Surface mounting flag 2.8 g 12.5 mm 16 mm