10TWL100MEFC6.3X11
Rubycon
MINIATURE ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS - 85C Low Leakage Current. 2000 h 10 V 100 F -20% to +20% - 150 mA r.m.s.(85degC) 0.68 g 6.3 mm 11 mm