125XBRZR120A
EDWARDS
Category: Industrial Automation and Control
LED BEACON LIGHT 120VAC 108mA; Visual Signal Type:Flashing Steady; Module Lens Colour:Red; Lens Diameter:-; Supply Voltage VAC:120V; Supply Voltage VDC:-; IP / NEMA Rating:NEMA 4X; External Height:98.4mm; Power Rating:-