13-DVV-010
Jewell Instruments
Category: Industrial Automation and Control
CURRENT METER; Meter Function:DC Voltage; Meter Range:0V to 10V; Panel Cutout Height:-; Panel Cutout Width:-; Product Range:-; Meter Size/Dimensions:46.43mm x 19.43mm x 47.63mm; Scale Length:31.75mm ;RoHS Compliant: No