1820-28-A3
Bourns, Inc.
Category: Surge Suppressors
SUPPRESSORS DATALINE; Plug Type:-; Product Range:1800 Series; Suppressor Type:Data Line; No. of Outlets:-; Outlet Type:-; Voltage Rating:28V; Output Current:150mA; Peak Surge Current:5kA; Response Time:50ps; Resistance:22ohm ;RoHS Compliant: No