1SMC22AT3G
Littelfuse
Category: ESD Suppressors
TVS DIODE 1.5KW 22V SMC FULL REEL; Product Range:-; TVS Polarity:Unidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:22V; Clamping Voltage Vc Max:35.5V; Diode Case Style:DO-214AB; No. of Pins:2Pins; Breakdown Voltage Min:24.4V ;RoHS Compliant: Yes