200CFX68MEFC12.5X25
Rubycon
MINIATURE ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS - Load Life:105C 5000 hours. 5000 h 200 V 68 F -20% to +20% 760 mA r.m.s.(105degC) - 4.8 g 12.5 mm 25 mm