200MXG330MEFCSN20X30
Rubycon
Category: Capacitors
LARGE CAN TYPE ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS - 105C Miniaturized, Snap-in Terminal Type. 3000 h 200 V 330 F -20% to +20% - 1.2 A r.m.s.(105degC) 14 g 20 mm 30 mm