20.95MH/4-E
IMO Precision Controls Ltd
Category: Terminal Blocks
TERMINAL BLOCK HEADER 4POS R/A; Pitch Spacing:5mm; No. of Contacts:4Contacts; Gender:Header; Product Range:20.95MH Series; SVHC:No SVHC (15-Jun-2015); Block Orientation:Through Hole Right Angle; No. of Positions:4Ways; Rated Current:20A; Rated Voltage:320V