21.155MH/12-E
IMO Precision Controls Ltd
Category: Terminal Blocks
TERMINAL BLOCK HEADER 12POS R/A; Gender:Header; Pitch Spacing:3.81mm; No. of Positions:12Ways; Rated Current:10A; Rated Voltage:250V; Block Orientation:Through Hole Right Angle; Product Range:21.155MH Series; SVHC:No SVHC (15-Jun-2015)