2191L5-12V
CML Innovative Technologies
Category: Panel Mount Indicators
PANEL MOUNT INDICATOR LED 7.87MM GREE; LED Colour:Green; Operating Voltage:12V; Mounting Hole Dia:7.87mm; Forward Current If:-; Luminous Intensity:-; IP / NEMA Rating:Not Rated; Packaging:Each; Product Range:2191L Series; SVHC:No SVHC (12-Jan-2017)