2408NL-05W-B10-P00
NMB Technologies
Category: Fans and Blowers
Axial Fan Wire Leaded Brushless Motor Ball 2408NL Series 24 VDC 60 mm 20 mm 10.9 cu.ft/min ;RoHS Compliant: Yes