25YXH220MEFC8X11.5
Rubycon
Category: Capacitors
Cap Aluminum 220uF 25V 20% (8 X 11.5mm) Radial Aluminum Cylindrical Can 3.5mm 640mA 7000 hr 105°C Bulk