25ZL2200MEFC12.5X35
Rubycon
Category: Capacitors
Cap Aluminum 2200uF 25V 20% (12.5 X 35mm) Radial Aluminum Cylindrical Can 5mm 3400mA 5000 hr 105°C Bulk