2R5TPF680M6L
Panasonic
Category: Capacitors
Cap Tant Solid 680uF 2.5V D3L CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343,D3L 0.006 Ohm 105°C Embossed T/R