3M 5558 4.5MMSQ-100
3M
Category: Chemicals and Adhesives
TAPE 4.5MM X 4.5MM WHITE PAPER; Tape Type:Water Contact Indicator; Tape Backing Material:Paper; Tape Width - Metric:4.5mm; Tape Width - Imperial:0.18"; Tape Length - Metric:4.5mm; Tape Length - Imperial:0.015ft; Tape Colour:White