3RV2021-1JA10
Siemens
Category: Circuit Breakers
Siemens Sirius Innovation 690 V ac Motor Protection Circuit Breaker, 3P 7 → 10 A, 100 kA @ 400 V ac. Terminal Type: Screw. Reset Method: Manual. Length: 45mm. Width: 96.9mm. Depth: 97mm. Dimensions: 45 x 97 x 96.9 mm. For Use With: Three Phase Motors. Series: SRV2. MPN: 3RV2021-1JA10