480D25-12
Opto 22
Category: Relays
SSR PANEL MOUNT 530VAC 32VDC 25A; Contact Configuration:-; Load Current:25A; Operating Voltage Max:530VAC; Relay Mounting:Panel; Relay Terminals:Screw; Switching Mode:DC Switch; Operating Voltage Min:100VAC; Depth:57.15mm ;RoHS Compliant: Yes