501JAA25M0000CAF
Silicon Laboratories (Silicon Labs)
Category: Crystals and Oscillators
OSC 25MHZ ±50PPM 3.3V SMD; Frequency Nom:25MHz; Frequency Stability + / -:50ppm; Oscillator Case:SMD 3.2mm x 2.5mm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:Si50x Series; Operating Temperature Min:-20°C; Operating Temperature Max:70°C; Oscillator Output Compatibility:CMOS; Frequency:25MHz; Frequency Stability:± 50ppm; Load Capacitance:15pF; No. of Pins:4Pins; Oscillator Mounting:SMD; Supply Voltage Max:3.6V; Supply Voltage Min:1.7V