50YXJ2R2M5X11
Rubycon
MINIATURE ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS - 105C Miniaturized, Long Life, Low impedance. 5000 h 50 V 2.2 F -20% to +20% 43 mA r.m.s.(105degC) - 0.48 g 5 mm 11 mm