5110F1-12V
VCC Optoelectronics
Category: Panel Mount Indicators
PANEL MOUNT INDICATOR LED 4.01MM RED 12V; LED Color:Red; Mounting Hole Dia:4.01mm; Operating Voltage:12VDC; Forward Current If:13mA; Luminous Intensity:8mcd; IP / NEMA Rating:Not Rated; Packaging:Each; Product Range:5110F Series ;RoHS Compliant: Yes