52B-N5-40WH
EDWARDS
Category: Industrial Automation and Control
BEACON LIGHT ROTATING 350mA BLUE; Visual Signal Type:Rotating; Module Lens Colour:Blue; Lens Diameter:-; Supply Voltage VAC:120V; Supply Voltage VDC:-; Power Rating:40W; IP / NEMA Rating:-; External Height:216mm; Length:165mm