55-32-9V-R-GRY
Box Enclosures, Inc.
Category: Enclosures, Boxes and Cases
ENCLOSURE HAND HELD PLASTIC GRAY; Enclosure Type:Handheld; Enclosure Material:ABS; External Height - Metric:32mm; External Width - Metric:70mm; External Depth - Metric:125mm; IP Rating:-; Body Color:Grey; NEMA Rating:- ;RoHS Compliant: Yes