653V18005C3T
CTS Valpey
Very Low Jitter Crystal Oscillator LVDS Pin 2 Enable Output 180MHz Frequency ±25ppm Frequency Stability 3.3VDC Supply Voltage ‐20°C to +70°C Temperature 6-Pin Surface Mount T/R