653V18753I3T
CTS Valpey
Very Low Jitter Crystal Oscillator LVDS Pin 2 Enable 187.5MHz Frequency ±50ppm Frequency Stability 3.3VDC Supply Voltage ‐40°C to +85°C Temperature 6-Pin Surface Mount T/R