655V15625I3T
CTS Valpey
Category: Crystals and Oscillators
Ultra Low Jitter Clock Crystal Oscillator LVDS Pin 2 Enable Output 156.25MHz Frequency ±25ppm Frequency Stability 3.3VDC Supply Voltage ‐40°C to +85°C Temperature 6-Pin Surface Mount T/R