703W-00/03
Qualtek Electronics Corporation
Category: Power Entry Connectors
POWER ENTRY RCPT 15A 250VAC QC; Product Range:703W Series; Gender:Plug; Voltage Rating:250VAC; Current Rating:15A; Connector Mounting:Panel Mount; Contact Termination Type:Quick Connect ;RoHS Compliant: Yes