7A-36.000MBBK-T
TXC Corporation
Category: Crystals and Oscillators
CRYSTAL 36MHZ 20PF 5 X 3.2MM; Frequency Nom:36MHz; Crystal Case:SMD 5mm x 3.2mm; Frequency Stability + / -:50ppm; Load Capacitance:20pF; Frequency Tolerance + / -:50ppm; Product Range:7A Series; Operating Temperature Min:-40 C