7C-26.000MDA-T
TXC Corporation
Category: Crystals and Oscillators
OSCILLATOR 26.000MHZ 1.8V SMD Frequency: 26MHz Output: CMOS Voltage: 1.8V Operating Temp.-10C ~ 70C Current: 20mA Dimensions: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)