91-43-4A-R-BL
Box Enclosures, Inc.
Category: Enclosures, Boxes and Cases
ENCLOSURE HAND HELD PLASTIC BLACK; Enclosure Type:Handheld; Enclosure Material:ABS; External Height - Metric:32mm; External Width - Metric:91mm; External Depth - Metric:145mm; IP Rating:-; Body Color:Black; NEMA Rating:- ;RoHS Compliant: Yes