960-19-33-S-AB-0
Wakefield-Vette
Category: Heat Sinks
HEAT SINK ALUMINIUM ALLOY 1.3" BGA; Thermal Resistance:-; Packages Cooled:BGA; External Width - Metric:19.5mm; External Height - Metric:33mm; External Length - Metric:20mm; External Diameter - Metric:-; Product Range:960 Series