A4X150VE
FACOM
Category: Tools
SCREWDRIVER 4X150 1000V; Tip Size:4mm; Overall Length:260mm; Blade Length:150mm; Product Range:-; SVHC:No SVHC (17-Dec-2015); Screwdriver Type:Slotted; Tip / Nozzle Size:4mm