ABLS-20.000MHZ-L4Q-T
Abracon
Category: Crystals and Oscillators
CRYSTAL 20MHZ 18PF HC-49US; Frequency Nom:20MHz; Crystal Case:SMD 11.5mm x 4.7mm; Frequency Stability + / -:100ppm; Load Capacitance:18pF; Frequency Tolerance + / -:30ppm; Product Range:ABLS Series; Crystal Mounting Type:SMD