AKM36US09C2
XP Power
Category: Power Supplies
ADAPTOR MEDICAL AC-DC 9V 4A; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:36W; Output Voltage - Output 1:9V; Output Current - Output 1:4A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-; Output Connector:Barrel Plug 2.5mm x 5.5mm x 11mm; Output Voltage - Output 3:-; Output Current - Output 3:-; Power Supply Output Type:Fixed; Input Voltage AC Min:90V; Input Voltage AC Max:264V; Product Range:AKM36 Series; Plug Type:Mains Plug Sold Separately; SVHC:No SVHC (07-Jul-2017)