AP0-150-003-000
AB ELEKTRONIK GmbH
Category: Motion and Position Sensors
SENSOR MAGNETIC 4-20MA 150MM; Supply Voltage DC Min:8V; Supply Voltage DC Max:24V; Sensor Housing:Rectangular; No. of Pins:-; Output Current:-; Operating Magnetic Force Min:-; Product Range:AP0 Series