ASC2512-3M3FT4
TT Electronics Resistors
Category: Resistors
Surface Mount Chip Resistor Thick Film ASC Series 3.3 Mohm 1 W 1% 250 V 2512 [6432 Metric] RoHS Compliant: Yes