ATS22D32Q
Schneider Electric
Category: Motors and Drives
SOFT STARTER ATS22 400V 32A; Supply Voltage Min:230V; Supply Voltage Max:440V; No. of Phases:Three; Power Rating:15kW; Current Rating:32A; Product Range:-; Operating Temperature Max:40°C; Operating Temperature Min:-10°C; Operating Temperature Range:-10°C to +40°C; Supply Voltage Range:230V to 440V