ATV630D11M3
Schneider Electric
Category: Motors and Drives
VARIABLE SPEED DRIVE 3-PH 11KW 240V; Supply Voltage Min:200VAC; Supply Voltage Max:240VAC; No. of Phases:Three; Power Rating:11kW; Output Voltage Max:240VAC; Product Range:Altivar Process 630 Series ;RoHS Compliant: Yes