AWSP40-12
Triad Magnetics
Category: Power Supplies
AC-DC CONVERTER ENCLOSED 1 O/P 40W 3.3A 12V; No. of Outputs:1Outputs; Output Power Max:40W; Output Voltage - Output 1:12V; Output Current - Output 1:3.3A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-; Frequency:63Hz