B32022A3103K000
Epcos (Part of TDK)
Category: Capacitors
CAP SUP Y2 PP 0.01UF 300VAC RAD; Capacitance:0.01 F; Suppression Class:Y2; Voltage Rating X:-; Voltage Rating Y:300V; Capacitor Dielectric Type:PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance: 10%; Product Range:B32022 Series ;RoHS Compliant: Yes