B82496C3221J000
Epcos (Part of TDK)
INDUCTOR 220NH 110MA +5% 1.3MHz FULL REEL; Product Range:B82496C Series; Inductance:220nH; DC Current Rating:110mA; High Frequency Inductor Case:0603 [1608 Metric]; Inductor Construction:Wirewound; DC Resistance Max:7ohm ;RoHS Compliant: Yes