B82498F3120J000
Epcos (Part of TDK)
Category: Inductors
INDUCTOR 12NH 700MA +5% 4GHZ; Product Range:B82498F Series; Inductance:12nH; DC Current Rating:700mA; High Frequency Inductor Case:0805 [2012 Metric]; Inductor Construction:Wirewound; DC Resistance Max:0.09ohm; Packaging:Cut Tape;RoHS Compliant: Yes