BAC3S24DC
Murata Power Solutions
Category: Power Supplies
POWER SUPPLY, AC-DC, 24V, 0.125A; Power Supply Approvals:ITE; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:3W; Output Voltage - Output 1:24V; Output Current - Output 1:125mA; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-