BG1203-B045-000-00
NMB Technologies
Category: Fans and Blowers
DC BLOWER 120 X 32MM 12V; Blower Type:Centrifugal; Supply Voltage:12V; Current Type:DC; Fan Frame Size:120mm; External Depth:32mm; Flow Rate - Metric:0.94m3/min; Flow Rate - Imperial:33.2cu.ft/min; Noise Rating:54dBA; Bearing ;RoHS Compliant: Yes